10 Yıllık Efsane: Minecraft

0 83

 

2009 yılında ünlü yazılımcı Markus Persson tarafından yazılımı gerçekleştirilip, 2011 yılında piyasaya çıkıp oyun dünyasını alt üst eden Minecraft milyonlarca kullanıcının gözbebeği olmuştur. Hem telefonlara hem bilgisayar üzerinden Minecraft indir yazılarak çeşitli yerlerden indirilebilir oluşu oyunlara para vermek istemeyen oyuncuların da işini görmüştür.

Daha fazla mesaj

Eğer oyunu yalın halde oynamak istemezseniz Minecraft mods olarak aratıp, indirip kolay şekilde kurulum yapın. Daha sonra oyununuzu seçtiğiniz mod ile daha eğlenceli hale getirin. Yalın hali bile epey eğlenceli bir oyun olan Minecraft, modları ile daha da şahane oluyor. Tüm bunlara ek olarak ister yalnız başınıza hayal gücünüzün sınırlarını zorlayıp bir dünya inşa edin, isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte survival modda oynayarak hayatta kalma becerilerinizi test edin.

İnternetten indirmeyi tercih eden oyuncuların aslında geçerli bir sebebi var. Hem kur farkından kaynaklanan maddi zorluk hem de oyun piyasasında fiyatların artmış olmasından dolayı oyun her kullanıcının cebine hitap etmiyor. İnternette kısa bir araştırma yaptıktan sonra ücretsiz indirip sizde eğlenceye başlayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.