Altın Ve Döviz Kuru

0 96

 

Altın ve döviz kuru da gitgide yükselmeye ve artış göstermeye devam etmektedir. Ancak kurun ne zaman yükseleceği ve ne zaman düşeceği maalesef belli değildir. Bu nedenle altına ya da dövize sahip bir kişi iseniz, mutlaka borsayı takip etmenizde fayda vardır. Güncel Döviz başlıkları altında bu paraların ne kadar yükseldiği ve ne kadar düştüğünü paylaşmaya da devam etmektedirler. Eğer altın birikimi yapıyorsanız, altının yükselişini ve düşüşünü takip etmenizde de fayda vardır. Altın yükseldiği zaman, sahip olduğunuz malvarlığını bozdurarak oldukça yüksek kar elde etmeniz de mümkün olacaktır. Elde ettiğiniz karları; dilerseniz banka hesabınıza yatırabilir dilerseniz de farklı bir amaç için kullanabilirsiniz

Daha fazla mesaj

Altın Ne zaman Bozdurulmalıdır?

Altın ne zaman boz durulmalıdır? Sorusunun da sıklıkla yönetilmeye devam ettiğini görüyoruz. Altın bozdurmak için en uygun zaman dövizin ve altının yükselişe geçtiği zamandır. Güncel döviz kurları yükselmeye devam ettikçe, altının fiyatı da bir hayli çoğalacaktır. Altın fiyatları çoğaldığında ise; mevcut altınlarınızı aldığınız fiyatlardan daha yüksek tutarlara satabilir ve bu sayede kendinize ait bir karınız olur. Elde ettiğiniz karı ise; dilediğiniz şekilde kullanmanız mümkündür.

Dilerseniz farklı bir yatırım yapabilir dilerseniz de bozdurduğunuz altınlarınızı biriktirmeye devam edebilirsiniz. Aynı zamanda kendinize ait bir mal varlığınız olsun istiyorsanız, biriktirdiğiniz altınlar yükselişe geçtiği zamanlarda bozdurarak en uygun kredi seçeneklerinden yararlanabilir ve istediğiniz eşyayı satın alma şansı yakalayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.