Burger Yiyelim Neden Tercih Edilmelidir?

0 46

 

Burger Yiyelim markası 5 yıldır sektörde yer alan ve her geçen gün büyüyen yerel bir burger markasıdır. Bu markanın tercih edilmek için nedenlerinden birisi yerel ve köklü bir marka olmasıdır. Nitekim 1976 senesinde Keban et markası adı altında piyasaya girmiştir ve her geçen gün kendini geliştirmiş bir markadır. Son olarak hamburger piyasasında büyük bir yankı uyandıran bu marka, en fazla tercih edilen burger markaları arasına girmeyi başarmıştır. Kendi ürünlerini kendi tesislerinde üretiyor olması da bu markayı tercih etmek için bir başka nedendir. Kendi üretimini yapması, burger menülerinin fiyatlarını ciddi anlamda düşürmüştür ve rakipleri ile kıyaslandığında her cebe uygun menüleri olduğunu söylemek mümkündür.

%100 Katkısız ve %100 Dana Eti

Burgerler için üretilen etler %100 katkısız ve %100 dana etinden üretilmektedir ve bu da bu markayı tercih etmek için önemli nedenler arasındadır. Aynı zamanda TSE helal belgesine sahip olması da bu firmanın farklılıklarından birisidir. Güvenilir bir firma olması da bu işletmenin avantajlarındandır.

İşletmenin ürünlerini sipariş geçmek için web sitesini de kullanmanız mümkündür. Site oldukça kullanışlıdır ve istenilen ürün site üzerinden sipariş geçilebilir. Siparişler mesai saatleri içerisinde verilebilmektedir ve 11:00 ila 23:00 saatleri arasında siparişler site üzerinden verilebilir. Siparişler en kısa sürede et aşkı ile yanan müşterilerin istediği şekilde hazırlanıp, teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.