Deri iPhone Telefon Kılıfları

0 5

 

Sitemiz üzerinden siparişlerden önce not kısmına ürün hakkındaki ek isteklerinizi de yazarak tam olarak hayal ettiğiniz iPhone kılıfınıza sahip olabilirsiniz. Üstelik hakiki deri telefon kılıfı da sitemiz üzerinde bulunmaktadır. Yine hazır seçenekleri kullanabileceğiniz gibi “Kendin Tasarla” alanını değerlendirerek de istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Bu sayede cihazınız sadece sizde olan bir modele dönüşecektir. Üstelik ürünlerimiz tamamen kaliteli ürünler olup, deri bileklik gibi birçok farklı ürün de sitemizde mevcuttur.  Üstelik getto deri seçeneği ile de sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Deri Telefon Kılıfları

Daha fazla mesaj

iPhone telefon kılıfları hakiki deri seçenekleri haricinde daha farklı seçenekler ile de sitemizde bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden  ;

  • Özel Seri,
  • Cloud De Paris,
  • Deri İşlemeli Telefon, ana kategorileri içerisinden kendi zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ürün ana başlıkları içerisinde var olan renk alternatif bilgileri yer almaktadır. Genellikle her üründe altın, gümüş, gold ve rose olmak üzere en az dört renk bulundurulmaya çalışılmaktadır. 24K altın kullanılmak sureti ile tasarlanan ürünler şıklık, asalet ve zarafetin adeta birer göstergesi olarak tanımlanmaktadır. Ürünlerimiz iPhone 11, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max için uygun olarak üretilmektedir. Diğer telefon modelleri içinde sitemiz üzerinden kılıfları en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Üstelik tüm ürünler kendi imalatımız olan ürünlerdir. Her biri birbirinden kaliteli ürünlerdir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.