Disposable E-mail Adress

0 83

 

Disposable email adress kullanımı sayesinde e-postalarınızı kalıcı olmasını engelleyebilirsiniz. Birçok insan mail gönderirken adreslerinin gözükmesinden ve gönderdikleri mail içeriğinin başkaları tarafından okumasından dolayı korku içerisine girerler. Ancak bu tarz olaylara engel olmak tamamen sizin elinizdedir.

Temp mail kullanımı servisinden iletilerinizi sizden ve karşınızdaki kişiden başka kimsenin görmemesini sağlayabilirsiniz.  Bu sayede gönderdiğiniz e-postalar yalnızca bir kere kullanılacaktır. Durum böyle olunca büyük şirketlerde çalışan insanların büyük bir kısmı da maillerini tek kullanımlık olarak atmayı tercih etmişlerdir. Bu sayede olabilecek birçok problemlerine de geçmiştir. Özellikle de gizli bir konu konuşmak istiyorsanız ve bu mesajların hemen silinmesini istiyorsanız temp-mail seçeneklerinden faydalanmanız sizin için daha doğru olacaktır.

10 Munite Mail Nedir?

Eğer tek kullanımlık e -posta bulmak yerine yalnızca e-posta açmak ve gönderdiğiniz postaların hemen silinmesini istiyorsanız da birçok farklı seçenekten yararlanabilirsiniz bu seçeneklerden bir tanesi de hiç kuşkusuz, 10 minute mail olmuştur. Bu işlemi yaptığınız zaman gönderdiğiniz miller 10 saniye içerisinde tekrar silinecektir. Karşı tarafı okuduktan sonra herhangi bir yere kaydedilmeden maillerinizin silineceği için içiniz rahat olabilir.  Bu nedenle gizli bir konu konuşmak istiyorsanız, bu uygulamadan faydalanmanız sizin için oldukça mantıklı bir tercih olabilir. Özellikle de çalışma hayatınızda işinize yarayacak olan bu yöntemler, birçok insan tarafından kullanılmaya da devam etmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.