Kartal Marangozluk Hizmeti

0 9

 

 

Çoğunlukla marangozluk ve  mobilya sektöründe hizmet veren kartal marangoz firması bünyesinde birçok hizmet vermektedir. Bu işlemlere şu şekilde örnek verilebilir;

  • mutfak dekorasyonu
  • banyo dekorasyonu
  • özel dolaplar
  • tüm mobilya işleri
  • tüm ahşap işlerinde
  • üretim ve tadilat işlemleri.

 

Kartal marangoz firması bu işlemlerin yanı sıra birçok farklı hizmeti de müşterilerine sunmaktadır. Eğer bu tarz marangozluk işleri ile ilgili hizmete ihtiyaç duyuyorsanız kartal marangoz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi size gerekli teknik desteği sağlayacaktır. Bilgisini aşan durumlarda sizin bizzat ustalar ile görüşmenizi sağlayabilir.

 

Mobilya Tamir Ustası

Kartal  civarı bölgede ikamet edip marangoz ustası arayan kişiler kartal marangoz ile iletişim kurabilirler. Bu köklü marangoz firmasından alınacak hizmet her daim olduğu gibi kaliteli olacaktır. Burada marangoz firmasının dikkate aldığı en önemli unsur müşterinin memnuniyetidir. Kartal lokasyonunda faaliyet gösteren firma kendi marangoz tölyesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Marangoz firrmasındaki ustalar talep ettiğiniz zaman adresinize gelerek yerinde ölçüm yapmaktadır. Gerekli olduğu durumlarda eşyanızı atölyesine taşımaktadır. Atölyede yaptığı işlemler bittikten sonra size geri teslim etmektedir.

 

Kartal marangoz tamirini talep ettiğiniz eşyada asla kalite ve marka  ayrımı yapmaz. Kullanmış olduğunuz her kalitedeki mabilya ve eşyanın marangozluk hizmetini size sunmaktadır. Bu marangoz hizmetini mümkün olan en kısa süre içerisinde sunar. Bu kısa süre içerisinde mobilyalarınız size geri teslim edilir.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.