Kozmetik Çekilişleri

0 154

 

Çekiliş siteleri son zamanlarda gitgide yaygınlaşmaya devam eden sosyal medya platformları arasında yerini almıştır. Bu çekiliş siteleri birçok farklı çeşide sahip olabiliyor. Bunun sebebi ise birçok mağazanın farklı departmanlarda hizmet vermesi ve bu departmanlara ait ürünlerin çekilişini yapmasından kaynaklanmaktadır. Siz de güvenilir çekiliş siteleri üzerinden bazı ürünler kazanmak istiyorsanız, güvenilir bir çekiliş sayfasına üye olarak bu ürünleri kazanma şansı elde edebilirsiniz. Özellikle kozmetik çekilişi sosyal medya siteleri üzerinde fazlası ile yapılmaktadır. Çekilişlerin başlama ve bitirme tarihi olacaktır bu tarihlerde özenle takip etmenizde fayda vardır. Aksi takdirde çekilişlere katıl alamayabilirsiniz.

Çekiliş tarihlerini öğrenciyseniz ise yetkilerin belirlediği kurallara uyum sağlayarak çekilişlere katılım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu çekilişler birden fazla mağazada yapılıyor da olabilir. Bu sayede, istediğiniz çekilişe katılabilirsiniz. Hatta birden fazla sitenin birden fazla çekilişine katılmanız da mümkündür. Bu nedenle sadece bir çekilişe katılma hakkınızın olduğunu düşünmenize de gerek yoktur.

Daha fazla mesaj

Çekilişler ne kadar sürüyor?

Ürün Çekilişleri ne kadar sürüyor? Sorusu da birçok kullanıcı tarafından sıklıkla yönetilmeye devam etmektedir. Çekilişlerin sürmesinin belirli bir tarihi bulunmamaktadır hemen hemen her site farklı tarihlerde çekilişlerini yaparak bitiriyor vardır. Ancak genel olarak bir hafta ile 10 gün sürmektedir. Çünkü yetkililer birçok kişinin çekilişlere katılarak ürünleri kazanma şansı elde etmesini istemektedir.

Siz de çekilişe katıldıktan sonra belli bir süre beklediğinizde çekiliş sonuçlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Eğer çekilişleri kazandıysanız ve mesaj gelmediyse yetkililere ulaşmanız sizin için yeterli olacaktır. Özellikle ev çekilişi gibi büyük çekilişlerde prosedürden dolayı gecikmeler olabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.