Sağlık Sektörüne Özel İhtiyaç Kredileri

0 124

Günümüzde nakit para ihtiyacının karşılanması amacıyla sistemsel olarak işleyen bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri kapsamı genişlemiştir. Bankaların uyguladığı politikalar müşterilere cazip fırsatlar sunmayı amaçlamaktadır. Artık meslek guruplarına özel krediler de verilmekte ve bunun son örneği olarak Sağlık Sektörüne Özel İhtiyaç Kredileri ilgili bilgiler paylaşacağız.
Türkiye şartlarında herkesin ekstra kazanca ihtiyacı vardır. Ekonomik alanda yaşanan olumsuz gelişmeler hemen hemen herkesi etkilemektedir. Bu anlamda Sağlık Sektörüne Özel İhtiyaç Kredileri geliştirilmiş ve 14 Mart Gününe yakın zamanlarda yapılan kampanyalar ile gündeme gelen Tıp Bayramı dolayısıyla birçok banka tarafından özel ihtiyaç kredileri sunulmuştur. Sadece bu günde değil, sağlık çalışanlarına özel olarak da ihtiyaç kredisi veren bazı bankalar bulunmaktadır.

Garanti Bankası:

Tıp Bayramı haricinde sağlık sektöründe çalışanlar için özel ihtiyaç kredileri kapsamında kampanyalar düzenlemektedir. 36 aya varan vade imkânları ve %1,44-1,64 gibi faiz oranlarıyla sağlık sektöründe söz sahibi olmayı amaçlayan Garanti Bankası bunlardan biridir.

Halk Bankası:

Daha fazla mesaj

Özel günlerin dışında sağlık personellerine ayrıca kredi imkânı sunan Halkbank farklı kredi paketleri ile de gündeme gelmektedir. Masraflı ve masrafsız olarak 2 kredi paketi sunan Halkbank yine 36 aya varan vade ve %1,35’ten başlayan faiz oranlarıyla hizmet vermektedir.

İş bankası:

Her alanda tüketiciye yardımcı olmayı hedefleyen İş bankası da 36 aya varan vade seçenekleriyle sağlık sektörü çalışanlarının yanında olmaya devam etmektedir.

Yapı Kredi Bankası:

Sağlık personellerine ihtiyaç kredi imkânı sunan bir diğer bankadır ve %1,25-1,28 oranlarında değişen faiz oranlarıyla hizmet vermektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.