Şık Tesettür Takım

0 56

Tesettür kombin önerileri her ortama ayak uydurulabilecek şekilde yapılmaktadır. Bu sayede hanımlar şık davetler için de günlük yaşam içinde farklı alternatiflere sahip olmaktadır. Ancak her hanımın kıyafet tercihlerindeki zevkleri aynı değildir. Kimileri elbiselerden hoşlanırken kimileri takım olan parçaları daha çok beğenmektedir. Bu nedene bağlı olarak markalar hemen her alanda çeşitli üretimler yapmaktadır.

Moda anlayışı zaman içerisinde değişim göstermektedir. son birkaç seneden beri tesettür takım modellerinin popüler olması bu duruma örnek olarak gösterilebilmektedir. Takım olan tesettür ürünler etekli de pantolonlu da tasarlanmaktadır. Ayrıca takımlarda spor modeller olduğu gibi şık olan modeller de bulunmaktadır. Şık takımlarda üst parçalarda gömlekler veyahut ceketler değerlendirilmektedir. Elbise üzerine ceket de şık takımların olmazsa olmazları arasındadır. Alternatiflerin çok olması daha önce de bahsedilmiş olan hanımların zevklerinin farklı olmasından ileri gelmektedir.

Tesettür Elbise Modelleri

Tercihlerini elbiselerden yana kullanan hanımlar için tesettür elbise kataloglarında yenilenmeye gidilmiştir. Yazlık ve kışlık olan modellerin yanı sıra mevsim geçmişlerinde kullanıma uygun olan kalınlıktaki modeller de piyasaya sürülmüş durumdadır. Üstelik her modelde beden ve desen alternatifleri bulunmaktadır. Etnik desenlerin moda olmasından sonra tek renk olan ürünlerin satış oranları düşmesine karşın üretimleri sürmektedir. Stoklar bu sayede her ürün için güncellenmiş olmaktadır. İnternet alışverişlerinde ürünlerin küçük ya da büyük gelmesi halinde değişim de mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.