Thetahealing Nedir?

0 87

Thetahealing genel kapsamı ile incelendiğinde fiziksel, ruhsal ve duygusal dinginlik olarak tanımlanabilmektedir. Bu konuda birçok çalışma yürütülmesinin yanı sıra çeşitli danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Yöntem kurucusu olan Vianna Stibal tarafından belirli şekillerde hizmetler sağlanmaktadır. Dünyada 50’den fazla ülke içerisinde 500.000 uygulayıcısı bulunmaktadır.

Konu ile ilgili olarak bir başka yöntem olarak da NLP dikkat çekmektedir. 1970’li yılların sonlarında doğru Amerika’da geliştirilmiş olan yöntem ile birlikte kişilerin bilinçsiz ve otomatik bir şekilde uygulamaya geçirdikleri konular üzerinde durulmaktadır. Bireyin kendisini yönetebilmesi adına önemli çalışmalar ortaya konulmaktadır. Thetahealing ile birlikte değerlendirildiğinde oldukça olumlu sonuçlar alabilmek mümkün hâle gelmektedir. Kişilerin kendi ruhsal sağlıklarını kontrol edebilmeleri ve hayatlarında daha da başarılı olabilmeleri adına bu iki yöntem oldukça etkili olmaktadır.

Daha fazla mesaj

İnsanlar Hedefleri Doğrultusunda Kimden Yardım Alabilir?

Belirlenmiş olan hedefler ve istekler doğrultusunda insanlar büyük biz çaba harcamaktadır. Hayat içerisinde yaşanmış olan birçok olgu da kişinin olgunlaşmasını sağlayan etmenler arasında yer almaktadır. Hedef belirlenmesi veya belirlenmiş hedefte başarı sağlanması için de hedef koçluğu alanında uzman kişilerden yardım almak mümkündür.

Hedef koçluğu genel bağlamda birçok kişinin özellikleri değerlendirilerek ortaya belirli hedeflerin çıkarılmasını sağlayan meslek olarak bilinmektedir. Aktif olarak bir hedef mevcut ise de o konuda ne gibi çalışmalar yapılabileceği yine koç tarafından belirlenebilir. Kişilerin psikolojik ve fiziksel olarak hedeflere odaklanması sağlanabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.